Ekspert diamentow

 

 

 

Wyceny biżuterii

Jako eksperci diamentów dokonujemy fachowej oceny i wyceny diamentów i kamieni szlachetnych w wyrobach oraz luzem. Nasze wykształcenie zostało udokumentowane dyplomami renomowanych ośrodków gemmologicznych w Niemczech i Belgii. Każda wycena opatrzona jest certyfikatem określającym parametry kamieni i cenę wyrobu. Jako mistrzowie złotniczy i eksperci wyrobów jubilerskich przykładamy dużą wagę do wykonania wyrobu przy jego ocenie.

 

   

 

 

 

Certyfikaty

Każdy certyfikat zawiera szczegółowy opis kamieni i wyrobu. Koszt wyceny wynosi 3% wartości wyrobu lecz nie mniej niż 50 zł. Wszystkie wyroby z kamieniami naturalnymi zakupione w naszym sklepie posiadają już certyfikat.

 

 

 

Certyfikaty wycena diamentów biżuterii

Dyplom HRD 

Dyplomy

Możemy poszczycić się dyplomami renomowanych instytutów europejskich szkolących przyszłych ekspertów z całego świata takich jak: - HRD (Wysokiej Rady Diamentowej) z Antwerpii (Belgia) - Idar-Oberstein (Niemcy). Jesteśmy certyfikowanymi rzeczoznawcami w Stowarzyszenia Rzeczoznawców Jubilerskich- SRJ www.srj.org.pl.Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl